Witamy na stronie Firmy Dermatis

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem kosmetyków dermatologicznych dermaviduals® w Polsce.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Dermaviduals® – preparaty do skóry problematycznej

Novrithen® z DMS® 50/150 ml

Wydajny krem do suchej i podrażnionej skóry twarzy i ciała. Zawartość mocznika (Urea) usuwa swędzenie, elementy śladowe oleju z wiesiołka wspomagają odbudowę bariery skórnej.
Zastosowanie: na oczyszczoną skórę 2 razy dziennie lub w razie potrzeby częściej. Krem zalecany jest także jako wspomaganie zapobiegania świerzbiączce. Wskazówka: nie należy stosować kremu na skaleczoną skórę, ponieważ zawarty w nim mocznik może wywołać przejściowe nieszkodliwe pieczenie. W takim przypadku można zamiennie użyć kremu bazowego DMS®High Classic Plus.

Oleożel Plus 50 ml

Nie zawierający wody uniwersalny żel do suchej i całkowicie odtłuszczonej skóry. Stosować do twarzy, ciała i rąk. Bardzo wydajny i mimo dużej zawartości tłuszczu szybko się wchłania. Szczególne zastosowania: pielęgnacja warg, ochrona przed zewnętrznymi czynnikami podczas pracy (dłonie), pielęgnacja stóp, pielęgnacja okolicy okołoodbytowej (pośladki), skóra dotknięta świerzbiączką, ochrona przed zimnem (wargi), natłuszczanie skóry wokół oczu.
Zastosowanie: nanosić na oczyszczoną skórę 2 razy dziennie lub w razie potrzeby częściej.

PlutioDerm® Plus 50 ml

Nietłusty krem do pielęgnacji skóry tłustej oraz tłustej i zanieczyszczonej w połączeniu
z trądzikiem.
Zastosowanie: rano i wieczorem na oczyszczoną skórę. Wskazówka: działanie w przypadku zanieczyszczonej skóry będzie intensywniejsze po uprzednim użyciu emulsji süüsmoon® P. W przypadku skóry zanieczyszczonej i jednocześnie suchej zaleca się stosowanie emulsji süüsmoon® N.

süüsmoon® – emulsja N 30/150* ml

Lekko rozsmarowująca się emulsja na bazie mikroelementów do pielęgnacji suchej
oraz suchej/zanieczyszczonej skóry, także w połączeniu z trądzikiem. Do twarzy, ciała i rąk. Stosować także jako balsam do ciała dla bardzo suchej skóry po kąpieli w wannie i pod prysznicem.
Zastosowanie: 2 razy dziennie nanosić na suchą skórę.

süüsmoon® – emulsja P 30/150* ml

Nie natłuszczająca, wodnista emulsja na bazie liposomów kwasu fumarowego do pielęgnacji i oczyszczania oraz zapobiegawcza dla skóry podatnej na łuszczycę, w szczególności skóry głowy i paznokci. W przypadku skóry zanieczyszczonej-tłustej lub tłustej z trądzikiem zaleca się süüsmoon® – emulsję P jako mleczko oczyszczające i tonik, ponieważ zawarte w nim liposomy mają bardzo dobre działanie zapobiegawcze.
Zastosowanie: nanosić na oczyszczoną i osuszoną skórę. Paznokcie zanurzać w emulsji (kieliszek do jajek).

*) butelka z rozpylaczem

Dermatis - wyłączny dystrybutor kosmetyków dermatologicznych