Witamy na stronie Firmy Dermatis

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem kosmetyków dermatologicznych dermaviduals® w Polsce.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Dermaviduals® – specjalne produkty pielęgnacyjne

Krem pod oczy 15 ml

Zawiera m.in. kwas hialuronowy, Q10. Wygładza i łagodzi stany zapalne skóry wokół oczu.

Żel pod oczy Plus 30/50 ml

Z kwasem hialuronowym i ruszczkiem kolczastym do intensywnej pielęgnacji skóry wokół oczu.

Zastosowanie: Niewielkie ilości żelu nanosi się na partie skóry wokół oczu. Żel można również stosować jako maseczkę napinająco-nawilżającą na całą twarz.

DMS® – maseczka z witaminami 50/500 ml

Maseczka z witaminami A, C, E, D-Panthenolem, wzbogacona liposomami intensywnie nawilża i wspomaga szybką regenerację skóry.

Zastosowanie: wieczorem po oczyszczeniu skóry nanieść grubą warstwę i poddać skórę działaniu maseczki przez 20-30 min. Następnie delikatnie zmyć niewchłonięte pozostałości wacikiem kosmetycznym.

DMS® – krem do peelingu 50/500 ml

Krem DMS® z łupinami jojoba (składniki ścierające) do łagodnego usuwania zewnętrznej warstwy zrogowaciałej skóry.
Zastosowanie: po oczyszczeniu skóry wcierać okrężnymi ruchami. Czystą wodą spłukać składniki ścierające i osuszyć skórę. Ponieważ krem do peelingu równocześnie pielęgnuje skórę, z reguły nie jest konieczne stosowanie później innych kremów. Peelingu nie należy przeprowadzać zbyt często, gdyż skóra przyzwyczai się do niego i będzie produkować odpowiednio więcej komórek.

Maseczka do peelingu enzymatycznego 10 g

Pod pojęciem peelingu enzymatycznego rozumiane jest biologiczne „złuszczani skóry” na bazie naturalnych enzymów (np. enzymów ananasa czy papai). Enzymy te zawierają białko a także posiadają właściwości trawienia tłuszczu. Podstawą maseczki jest mieszanina glinki porcelanowej i tlenku glinowego.
W wyniku zastosowania peelingu enzymatycznego obumarłe komórki skóry (keratynocyty) zostają oddzielone i usunięte. Wynikiem tego są drobniejsze pory, bardziej równomierny obraz skóry oraz zdolność wchłaniania podawanych następnie substancji aktywnych.
Peeling enzymatyczny nadaje się zarówno do skóry twarzy jak i do skóry ciała, np. spierzchnięty grzbiet dłoni lub zanieczyszczone partie pleców.

Maseczka z Alg słodkowodnych 30 g

Maseczka nawilżająco-napinajaca na bazie alg słodkowodnych (Spirulina Maxima).

Krem ochronny do opalania Faktor 15/30 z DMS® 50 ml

Szybko wchłaniający się krem do ochrony skóry twarzy i ciała przed promieniami UVA i UVB ze składnikami DMS®. Stosując krem można korzystać z kąpieli słonecznej 15/30 razy dłużej niż w przypadku braku ochrony nie dopuszczając do powstania poparzenia słonecznego.

Zastosowanie: nanieść na suchą skórę na krótko przed wystawieniem na działanie promieni słonecznych. Ponieważ dotychczas nie wynaleziono jeszcze ochrony przeciwko podczerwonemu promieniowaniu słonecznemu (wyjątek: cień), które jest bardzo obciążające, należy wystawiać skórę na działanie promieni słonecznych jedynie w stopniu umiarkowanym.

Terra Sana – glinka na maseczki do twarzy i okłady 175 g

Terra sana (łac.: zdrowa ziemia) jest szczególnie czystą naturalną glinką składającą się z silikatów glinowych glinki porcelanowej i montmorillonitu (minerały glinowe) oraz części kwarcu, miki, limonitu (minerał żelazisty) i innych substancji mineralnych.
Glinka jest od dawien dawna stosowana jako ziemia lecznicza i dlatego szczególnie dobrze nadaje się do maseczek do twarzy i okładów.

Teramic – uniwersalny podkład pudrowy 8 g

Dzięki mikroporowatej powierzchni nadaje dobrą zdolność do absorbowania potu i łoju. Jednocześnie odpowiedni skład podkładu ułatwia wiązanie wilgoci. Na nierównościach skóry (blizny, zmarszczki) stwarza efekt wygładzenia i równomiernego wyglądu. Puder jest bardzo dobrze tolerowany przez skórę nawet najbardziej wrażliwą, suchą, o zaburzonej odporności, jaki też po zabiegach estetyczno-chirurgicznych.

Ma działanie antybakteryjne, antyzapalne, lekko ściągające, zapobiega podrażnieniom.

Dermatis - wyłączny dystrybutor kosmetyków dermatologicznych